O nas

MG Premium

MG Premium to rodzinna firma z tradycjami w branży wykończeniowej. Dzięki niestandardowemu podejściu, które skupia się na kompleksowej i jakościowej obsłudze klienta jest ciągle rozwijającą się firmą, której obszar działania obejmuje przede wszystkim Kraków i jego najbliższe okolice. Działa na lokalnym rynku usług wykończeniowych dla budownictwa mieszkaniowego, głównie na rynku pierwotnym. Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Część  klientów świadomie wybiera większą, wyspecjalizowaną i dobrze zorganizowaną firmę, ponieważ ma już wcześniejsze doświadczenia w wykańczaniu mieszkań i jest świadoma ogromu zagadnień, zadań i trudności z tym związanych. Inni wykańczają swoje pierwsze mieszkanie i szukają profesjonalistów, którzy przeprowadzą ich przez cały proces wykończenia mieszkania cierpliwie tłumacząc możliwe rozwiązania i niuanse. Jedni i drudzy będą zadowoleni z wyboru MG Premium – firmy, której motto brzmi: „My wykańczamy – Ty odpoczywasz”. W MG Premium chcemy dążyć to tego, by ta sentencja nie była tylko marketingowym sloganem, ale wytyczała sposób funkcjonowania i podejście do obsługi każdego klienta.

Grzegorz Pigłowski

Grzegorz Pigłowski

Przedsiębiorca, pomysłodawca, prezes zarządu i udziałowiec MG Premium Sp. z o.o., absolwent informatyki i ekonometrii na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ukończył studia podyplomowe na kierunku logistyka oraz na kierunku fundusze europejskie dla przedsiębiorstw. Przez ponad 10 lat związany z branżą doradczą, posiada doświadczenie w pozyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania działalności przedsiębiorstw (faktoring, dotacje unijne). Pasjonat inwestowania, finansów osobistych i rozwoju, fan Excela i analitycznego podejścia do życia i biznesu.

Zainteresowanie nieruchomościami pielęgnowane od czasów studiów ostatecznie poskutkowało powzięciem decyzji o stopniowym przebranżowieniu spółki doradczej w nowoczesną firmę usługową działającą w branży wykończeniowej na rynku mieszkaniowym.

W MG Premium Grzegorz odpowiada za logistykę oraz koordynację prac.

Anna Pigłowska

Choć z wykształcenia jest farmaceutką, zamiłowanie do wykańczania wnętrz kiełkowało w niej od najmłodszych lat. W MG Premium jest kierownikiem biura, prokurentem i udziałowcem spółki, odpowiada za spotkania handlowe, współpracę z architektami, obsługę klientów oraz wybór i zakup materiałów wykończeniowych. Wysoko ceni relacje z ludźmi i dba o to, by każdy klient czuł się „zaopiekowany” i dobrze poinformowany, by wiedział czego się spodziewać na każdym etapie współpracy z firmą, ale przede wszystkim by finalnie był zadowolony z mieszkania, które dla niego wykańczamy.

Klienci mogą liczyć na jej fachowe doradztwo produktowe i koncepcyjne. Pomoże dobrać płytki, panele, baterie, oświetlenie czy grzejniki tak, by były nie tylko estetyczne, ale i solidne, trwałe oraz funkcjonalne.

Prywatnie jest żoną Grzegorza i mamą Julki i Bruna.

Anna Pigłowska