Dlaczego nie oferujemy naszym klientom gotowych pakietów

Często dostajemy pytania czy oferujemy konkretne pakiety wykończeniowe. Jednak my nie pracujemy na bazie pakietów, a każda oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów. To sprawia, że nasi klienci mogą wykończyć swoje mieszkanie tak, jak sobie wymarzą.

Nie lubimy ograniczeń

Dzięki naszemu doświadczeniu łatwo możemy polecić konkretne materiały wykończeniowe i dostosować budżet do tego, co jest dostępne na rynku. Pakiety oferowane do wykończenia mieszkania może wyglądają atrakcyjnie, ale często bardzo ograniczają pole manewru. My tego nie lubimy. Chcemy, żeby nasi klienci mieli nieograniczoną możliwość wyboru materiałów.

Rozmowa to podstawa

Już na pierwszym spotkaniu ustalamy z naszym klientem budżet na wykończenie mieszkania. To pozwala nam zorientować się, jakie mamy pole manewru i co możemy zaproponować. Oczywiście mamy grupę materiałów, z którymi lubimy pracować bo wiemy, że stosunek ich ceny do jakości zadowolił już niejednego naszego klienta. Jednak staramy się nie ograniczać w grupie konkretnych materiałów wykończeniowych. Z uwagą słuchamy klienta i jego pomysłów na to, co chciałby zastosować w swoim mieszkaniu czy domu. Na podstawie dyskusji, naszego doświadczenia i doświadczeń klienta dobieramy materiały wykończeniowe tak, aby spełnić jego marzenia o wymarzonym wnętrzu. Dlatego tak bardzo cenimy sobie indywidualne spotkania z naszymi klientami i wykonywanie indywidualnych wycen.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać z klientami materiały wykończeniowe w taki sposób, aby klient był niemal w stu procentach zadowolony.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy bezpłatną wycenę.

Wykańczasz mieszkanie? Chcesz poznać naszą ofertę?

Napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, skontaktujemy się jak najszybciej.

11 + 4 =